تاکتیک صبر در بازار سکه/پیش‌بینی قیمت سکه امروز

اخبار طلای منتخب

به گزارش اقتصادنیوز، قیمت سکه امامی در اکثر روزهای هفته قبل در یک محدوده ۱ میلیون تومانی در افت و خیز بود؛ محدوده ۳۲ میلیون و ۲۰۰ تا ۳۳ میلیون ۲۰۰ هزار تومان.

مرز تعادل در بازار سکه

از دید عده ای از تحلیلگران اقتصادی، بازه قیمتی مذکور به یک مرز تعادل بدل شده که نه سکه بازان کاهشی و نه افزایشی ها نتوانستند قدرت خود را به دیگری ثابت کنند.

زمان سودگیری در بازار سکه؟

در شرایط کنونی، برخی از فعالان اقتصادی معتقدند که عدم تثبیت سکه امامی بالای۳۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان احتمال دارد باعث تقویت انتظارات کاهشی شود. بنابراین برخی از معامله گران تلاش خواهند کرد در آغاز هفته از خریدهای قبلی خود سودگیری کنند.

تاکتیک صبر و کاهش معاملات

از طرف دیگر، در معاملات پشت خطی روز جمعه هم سکه بازان در تلاش بودند از تاکتیک صبر استفاده کنند و حجم خرید و فروش ها کمتر شد.

سکه بازان در انتظار آفتابی شدن آسمان بازار دلار

شواهد نشان می دهد سکه بازان در انتظار روشن شدن هوای بازار دلار هستند. دلار هفته اخیر در تهران به دنبال نوسانات بازار هرات و نرخ حواله درهم در یک محدوده مشخص معامله شد.

پیش بینی قیمت سکه

از سوی دیگر عده ای می گویند در صورتی که محدوده ۳۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان نگه داشته شود احتمال صعود تا ۳۲ میلیون و ۵۰۰ و ۳۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ممکن خواهد بود.

از طرفی دیگر در صورتی که محدوده ۳۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان از دست برود احتمال پسرفت تا ابتدای مرز ۳۲ میلیون تومان محتمل خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *