درباره ما

ما که هستیم؟

بسیاری از افراد در هنگام انتخاب طلا و جواهر به زیبایی و ظرافت های به کار رفته در آن اهمیت می دهند؛ طلاسازی یک شغل خلاقانه است که شما از طریق آن می توانید ایده های ناب خود را پیاده سازی کرده و در قالب جواهراتی بسیار زیبا و چشم نواز به مشتریان خود ارائه دهید.
بسیاری از مشهورترین طراحان طلا در ابتدا ناشناخته و جویای نام بودند، اما به مرور نام یا سبک ها آنها، زنان و مردان زیادی را مجذوب شکوه و کیفیت خود نمود. طلای منتخب نیز به پشتوانه نیم قرن تجربه حضور در بازار، تخصص تیم اجرایی و اعتماد مشتریان خود، مفتخر است با بهره گیری از دانش علمی و فنی روز جهان، مدرن ترین سفارشات دستی و صنعتی از جنس طلا را تولید و عرضه نماید.
بدیهی است که صنعت طلا علاوه بر جذابیت های مرسوم، به سبب وجود مباحثی همچون ظرافت در طراحی و تولید، زیبایی شناختی، توجه به اصالت مدلها، نگاه ویژه هنری و روح انسانی که در تولید هر قطعه نهادینه شده؛ عرصه ای است برای تکرار و تداوم تلفیق علوم مهندسی، هنری و صنعت تولیدی، که همین جنبه ها انگیزه ی حضور و خدمت به مشتریان عزیز را برای مدیریت و کارکنان طلای منتخب دوچندان می نماید.

  • 50 سال تجربه
  • برندی معتبر
  • بالاترین کیفیت
  • طراحی های نوین
  • حفظ اصالت
  • مشتری مداری

50 سال

اعتماد و تجربه

حرفه ای ، متمایز و برندی قابل اعتماد
طلای منتخب

تاریخچه ما

ما چه می کنیم؟

طلای منتخب همواره بر این باور است که توانسته تولیدکننده ی زیباترین، ناب ترین و بهترین محصولات طلا، همگام با پیشگامان این عرصه، خود را به عنوان برندی نام آشنا در کشور معرفی نماید.
امید است در این راستا با همراهی و پشتیبانی شما مشتری گرامی، این راه ادامه داشته و ما را در خدمت رسانی هرچه بیشتر و ارائه محصولات با کیفیت بالاتر در خور نام و هنر ایرانی یاری رسانید.

30+طرح مختلف
7kمشتریان راضی
50سال سابقه
مشتریان ما

مشتریان ما چه می گویند؟