نکاتی که قبل از خرید النگو باید بدانید!

النگو چه مدلی بخرم؟ این سوالی است که هر خانم باهوش و شیک پوشی قبل از خرید النگو با آن درگیر می شود. چراکه می داند نقش النگو در زیبایی ظاهری و جلوه بخشیدن به سایر اجزای استایل انکار ناپذیر است. النگوی طلا با درخشش و رنگ جذاب خود باعث درخشیدن و چشمگیر شدن استایل یک بانو خواهد شد.

قبل از اینکه از خود بپرسید النگو چه مدلی بخرم؟ لازم است با انواع مدل های النگوی طلا آشنا شوید. چراکه در اینصورت به سادگی خواهید توانست بهترین مدل النگوی طلا را خریده و خاص تر از همیشه دیده شوید. انتخاب النگوی مناسب می تواند زیبایی و جذابیت شما را بیشتر کرده و باعث درخشش شما در جمع شود.

مدل النگو طلا ایرانی جدید ۱۴۰۱

از مهمترین عواملی که در حین خرید النگو طلا باید به‌ آن توجه شود، بادوام بودن و داشتن طراحی زیبا روی آن است. چراکه النگو طلا از آن دسته زیورآلاتی است که در تماس مستقیم با فعالیت های روزمره یک خانم قرار داد. و دانستن این نکته که مدل های النگو طلای ایرانی انواع مختلفی دارند، انتخاب یک گزینه کمی گیج کننده است.

نکته ای که باید همواره به آن توجه کنید این است که هر مدل النگو طلا خارجی و ایرانی برای استفاده در موقعیت خاصی مناسب تر است. دیگر نکاتی که دانستن آن در انتخاب بهترین مدل النگو مهم هستند این است که ؛‌آیا می توان آن النگو را در کنار دیگر فلزات استفاده کرد؟ چه سایزی از النگو بهترین گزینه است؟ و این چنین سوالاتی هستند.

النگو طلا گوی، النگو طلا ستاره ای، النگو طلا آینه ای، النگو طلا عربی بحرینی، النگو طلا سیاه قلم، النگو طلای سنتی، النگو طلای دیزاینر، النگو طلای پهن، النگوهای طلسم، النگوهای انعطاف پذیر، النگوهای معمولی، النگو طلا دامله ای، تک پوش و… از انواع النگوهای زیبا و جذاب ایرانی محسوب می شوند.

مدل النگو ایرانی
انتخاب بهترین سایز النگو طلا

در انتخاب بهترین سایز النگو طلا برای زیباتر دیده شدن چند قانون وجود دارد. که نخستین قانون این است که؛ همواره النگو و دستبندی را انتخاب کنید ه سایز آن۱ الی ۱.۵ سانتی متر از اندازه مچ دستتان بزرگتر باشد. و دومین قانون هم این است که؛ در اولین نگاه مخاطب بیشتر توجه او را به سمت دستان شما ببرد.

بطور مثال : برای داشتن یک ظاهر بی نقص و دلفریب کافی است تمام تمرکز مخاطب را روی دستان خود ببرید. و برای اینکار انتخاب النگوهایی با پس زمینه شلوغ هرگز گزینه خوبی نخواهد بود. یعنی لباس هایی را انتخاب کنید که ساده و جذاب باشند.

اولین چیزی که در النگو طلا توجه مخاطب را به خود جذب می کند، رنگ زرد آن است. اما این بدان معنا نیست که انتخاب النگوهای سفید، زرگلد و یا حتی طلای سبز جلوه باشکوهی به استایل ما نخواهد بخشید. تلاش هنرمندان در طی سال ها باعث شده است که اکنون النگوی طلا به رنگ های متنوع و در عین حال جذاب و گیرا داشته باشیم.

برخلاف تصور عموم و اندیشه هایی که از کودکی در ذهن ما ثبت شده است؛ این روزها ترکیب فلزات مختلف یکی از مهمترین اصل های صنعت مد و فشن است. اکنون شما می توانید با ترکیب کردن النگو طلای خود با نقره و پلاتین ترکیب جذاب و خیره کننده ای ایجاد کنید. فراموش نکنید؛‌دیگر انداختن النگوهای یک شکل در تعداد زیاد زیبا بنظر نمی رسد.

مدل النگو طلا تزیین شده با سنگ های قیمتی

در میان انواع مدل های النگو جدید ۱۴۰۱، النگو های تزیین شده با سنگ های قیمتی دلبری زیادی می کند. این مدل النگوها بسیار جذاب و باشکوه بوده و درخشندگی زیادی دارند. اما نکته ای که باید در هنگام خرید این مدل النگو در نظر بگیرید این است که؛ در زمان فروش تمام سنگ های قیمتی آن جدا شده و ممکن است از نظر مالی متضرر شوید.

تنها عیب این مدل النگوها این است که در زمان خرید به همراه سنگ ها وزن شده و در زمان فروش قبل از وزن شدن سنگ های آن جدا می شوند. و وزن خالص طلای آن در نظر گرفته می شود. که این مورد قطعا از نظر مالی به شما ضربه خواهد زد.

اما زیبایی دلفریب و درخشندگی بیش از حد تصور این النگوها نباید نادیده گرفته شود. بخصوص اگر از مروارید و الماس در ساخت آنها استفاده شود در کنار لباس های تیره زیبایی بی حد و حصری را به وجود می آورد. بسیاری از افراد مشهور از النگوهای این مدلی استفاده می کنند.

مدل-النگو-طلا-جدید-عروس
انتخاب النگو با توجه به فرم استخوان ها

اگر همچنان با این سوال روبرو هستید که النگو چه مدلی بخرم؟ به فرم استخوان ها و سایز مچ دستتان دقت کنید. چنانچه استخوان بندی ریزی داشته و مچ دست های شما باریک است، انتخاب النگو ریز بهترین گزینه برای شماست. همچنین خرید النگو ریز برای کسنی که دست های کوتاه و پهنی دارند، توصیه می شود.

پوشیدن النگو ریز در کسانی که مچ دست کوتاه و پهنی دارند باعث باریک و بلندتر دیده شدن مچ دست می شود. اما توجه کنید چنانچه مچ دست شما کوتاه و پهن است، از انداختن یک تک النگو پرهیز کرده و در کنار النگوی خود دو یا سه النگوی ریز دیگر را نیز استفاده کنید.

همچنین در هنگام خرید النگو برای کودکان به این نکته دقت کنید که؛ چنانچه سایز النگو بسیار بزرگ انتخاب شود، النگو به دست کودک گشاد بوده و به سادگی خارج می شود. همچنین اگر سایز النگو بسیار کوچک انتخاب شود، به سرعت و پس از رشد کردن دست او برایش تنگ و آزار دهنده می شود.

سخن پایانی

هرگز از پرسیدن اینکه النگو چه مدلی بخرم؟ خجالت نکشید و از تمام کسانی که حدس میزنید می توانند در این زمینه به صورت تخصی به شما توصیه کنند، سوالات خود را بپرسید. اما این نکته را نیز در نظر بگیرید که مدل النگویی را انتخاب کنید که به اصطلاح به دلتان بنشیند. طرحی را انتخاب کنید که از دیدن آن به وجه بیایید.

مجموعه طلای منتخب از بزرگترین و معتبرترین سازندگان النگو در کشور است. شما می توانید با مراجعه به وب سایت طلای منتخب انواع مدل های طلا را مشاهده کرده و با دید باز برای خرید النگوی طلا اقدام کنید.

3.8/5 - (13 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *